100%

Koszulka damska Valkyrie

99 

Wybierz rozmiar koszulki.

SKU AHPR004 Category Tag
Sposób dostawyKoszt
Paczkomaty InPost20 zł
Kurier DPD21 zł
Kurier DPD - wysyłki zagraniczneod 40 zł
Kurier FEDEX21 zł
Kurier FEDEX - wysyłki zagraniczneod 88 zł

Skład: 95% bawełna · 5% elastan

Koszulka jest w 100% produkcji polskiej (szwalnia, materiały, nadruk)

Nadaje się zarówno na trening, jak i do użytku codziennego. Model „FIT” skrojony jest by podkreślać atletyczną sylwetkę i pasować do uniwersalnych proporcji osoby trenującej, dzięki czemu nie tylko świetnie prezentuje się na ciele, ale jest niezwykle wygodny!

Wysokiej jakości materiał, a także nadruk nie niszczą się nawet po kilkunastu praniach. Produkt jest trwały i testowany w warunkach treningowych.

Model damski łączy w sobie tematykę treningu i kultury nordyckiej, która powszechnie słynie z surowości, jak również siły. Warto wspomnieć, że to właśnie w kulturze nordyckiej jako jednej z pierwszych kobietom przyznawane były ogromne prawa, co wyróżniało pozytywnie tę właśnie kulturę na tle wielu innych.

Przód koszulki zawiera w sobie motyw Valkirii – córek boga Odyna, wojowniczek dosiadających skrzydlatych koni (nie mylić z pegazami) lub wilków. Ich rola było sprowadzanie poległych na polu bitwy wojów – Einherjerów, do świątyni Valhalli. Wśród ludów północy obdarzane były niezwykłym kultem.

#team, czyli drużyna w epoce średniowiecznej była rozumiana na wiele sposobów. W krajach północy, gdy podróżowania zazwyczaj słynnymi długimi łodziami zwanymi „drakkarami”, drużyna zwano często ludzi pracujących, podróżujących razem, odpowiedzialnych za siebie. Stąd też nie przypadkowo obok słowa #team – znajduje się słynny nordycki Drakkar”

Tył koszulki to nadrukowany na karku, kojarzony z Valkiriami oręż – włócznie, a także dodatkowe symbole runiczne, których przekaz jest nieprzypadkowy – motywy przewodnie, którymi kieruje się akademia hipertrofii. Tworzą je runy:

Uruz | ANSUZ | Kenaz | Eihwaz | Naudiz