100%

Vademecum Barków część 1

189 

miejsc

Program szkolenia

Rozbudowane mięśnie naramienne to niewątpliwie zwracający uwagę obszar górnej czesci ciała, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet.

Podczas szkolenia dowiesz się jak odpowiednio angażowac mięśnie do pracy, w oparciu o zasady wywodzace się z anatomii i biomechaniki. Każdy ruch zostanie dokładnie przeanalizowany i omówiony.
Skategoryzuje ćwiczenia, zależnie od celu treningowego.
Opisze jak anagażować odpowiednio regiony do pracy.
Obalę masę mitów, jakie narosły wokół tej partii mięśniowej.

Dla kogo jest szkolenie:

  1. Osób trenujących rekreacyjnie, które chcą by trening przynosił maksymalne efekty. Nie interesują Cię puste hasła co należy robić lecz chcesz poznać odpowiedź na pytanie “dlaczego/”.
  2. Dla trenerów, którzy chcą efektywniej pracować z klientami.
  3. Dla zawodników sportów sylwetkowych, jak również osób trenujących rekreacyjnie.

Plan szkolenia:

  1. Mięśnie naramienne, jako największy mięsień górnej części ciała. Anatomia
  2. Hipertrofia mięśni naramiennych, jak trenować by “barki” rosły
  3. Biomechanika – zrozum ruch by wykonywać właściwie ćwiczenia.
  4. Ćwiczenia na mięśnie naramienne. Omówienie szerokiej gamy dostępnych ćwiczeń z podziałem na regionalizacje.
  5. Ćwiczenia podstawowe i dodatkowe, charakterystyka i wykorzystanie.
  6. Popularne mity.

Paweł Głuchowski

Jestem założycielem Akademii Hipertrofii. Dodatkowo specjalizuję się w wielu dziedzinach: fizjologii i anatomii, biomechaniki ruchu, biochemii i żywienia w sporcie. Byłem wykładowcą m.in. na Akademii Mistrzostwa Sportowego i w Global Sport Academy. Prowadzę szkolenia stacjonarne i online zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów.

Pomagam podnosić kwalifikacje zawodowe trenerom personalnym, przygotowuję sportowców do zawodów i wspieram wszystkich, którzy chcą po prostu mądrze ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, zadbać o zdrowie i poprawić samopoczucie.

Wybieram tylko sprawdzone w praktyce i poparte badaniami rozwiązania, bo tylko takie gwarantują prawdziwą skuteczność i bezpieczeństwo.

Na swoim koncie posiadam wiele osiągnięć sportowych. Z dumą mogę powiedzieć, że jestem złotym medalistą Mr. Universe i Mistrzem Europy w kulturystyce.